صفحه اصلی »
اخبار » اخبار محافل شهدا » دانشنامه جامع شهدا توسط سرلشکر جعفری رونمایی شد.
منتشر شده در 21 خرداد 1397
اندازه قلم

دانشنامه جامع شهدا توسط سرلشکر جعفری رونمایی شد.

فرمانده کل سپاه در آیین رونمایی از دانشنامه شهدا با بیان اینکه این جای چنین سامانه ای در فضای مجازی خالی بود، گفت: راه اندازی چنین سامانه ای ما را به شناخت بیشتر معارف شهدا نزدیک می کند. ۷ خرداد ۱۳۹۷: به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در آیین […]فرمانده کل سپاه در آیین رونمایی از دانشنامه شهدا با بیان اینکه این جای چنین سامانه ای در فضای مجازی خالی بود، گفت: راه اندازی چنین سامانه ای ما را به شناخت بیشتر معارف شهدا نزدیک می کند.

۷ خرداد ۱۳۹۷:

به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در آیین رونمایی از دانشنامه شهدا با بیان اینکه جای چنین سامانه ای در فضای مجازی خالی بود، اظهار داشت: راه اندازی چنین سامانه ای ما را یک قدم به شناخت بیشتر معارف شهدا نزدیک تر می کند.

وی افزود: همه کسانی که در فضای مجازی می توانند کار کنند، از چنین بستر هایی با همکاری سازمان رسانه ای سراج و بسیج استفاده کنند.

سرلشکر جعفری تاکید کرد: آمادگی دارم که در این خصوص پیگیری های لازم را انجام دهم.

در ادامه این مراسم دانشنامه جامع شهدا توسط سرلشکر جعفری رونمایی شد.

این سامانه که توسط اداره ایثارگران سپاه پاسداران طراحی شده است، شامل بانک اطلاعاتی بیش از ۲۵۰ هزار شهید از ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ تا شهدای مدافع حرم است.

مطالب مرتبط
نوشتن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*