صفحه اصلی »
اخبار » اخبار محافل شهدا » نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه : انتقام تک تک شهدای جبهه مقاومت از کشورهای ظالم غربی گرفته خواهد شد
منتشر شده در 01 خرداد 1397
اندازه قلم

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه : انتقام تک تک شهدای جبهه مقاومت از ...

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه، در مراسم هجدهمین یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی انتقام تک تک شهدای جبهه مقاومت از کشورهای ظالم غربی گرفته خواهد شد.  چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧  : نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه گفت: آمریکایی‌ها، فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها بدانند بمباران دمشق بدون پاسخ نخواهد ماند و شکستی بزرگتر […]نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه، در مراسم هجدهمین یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی

انتقام تک تک شهدای جبهه مقاومت از کشورهای ظالم غربی گرفته خواهد شد.

 چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧  : نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه گفت: آمریکایی‌ها، فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها بدانند بمباران دمشق بدون پاسخ نخواهد ماند و شکستی بزرگتر از دیروز در انتظار آن‌ها است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی شنبه شب در مراسم هجدهمین یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی با عنوان لحظه شناسی و ایثار در راستای اهداف انقلاب که در حسینیه این مدرسه علمیه برگزار شد، ضمن تبریک عید مبعث، اظهار کرد: زندگی از حس و اراده تشکیل شده است و مرگ را عدم به معنی نبود حس و اراده می‌نامند.

وی با بیان اینکه خداوند زندگی و مرگ را برای آزمون انسان‌ها قرار داده است، مطرح کرد: خداوند به انسان عقل و قدرت انتخاب داده است و انسان می‌تواند با استفاده از آن‌ها مسیر کمال را انتخاب کرده و یا به دره ضلالت سقوط کند.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه میدان جنگ و جهاد میدان امتحان است، عنوان کرد: تا زمانی‌که انسان‌ها ساخته نشده و بر هوای نفس خود پیروز نشوند نمی‌توانند در میدان جنگ و جهاد حضور یابند.

وی با بیان اینکه ما همواره با دشمن درحال مبارزه هستیم، خاطرنشان کرد: داشتن اعتقاد و ایمان به خداوند، اهل بیت(ع)، ولایت فقیه، مرگ و قیامت و ایمان به اهداف بلندی که هر انسانی دارد از جمله مبانی اصلی پیروزی بر هوای نفس است.

شیرازی با اشاره به اینکه اگر ارتباط با خداوند وجود نداشته باشد افراد به میدان جهاد وارد نمی‌شوند، تصریح کرد: تا زمانی که میدان جنگ و امتحان الهی وجود نداشته باشد ارزش افراد مشخص نخواهد شد.

وی با بیان اینکه افرادی ریاست و شهرت خود را بر ارزش‌های انقلاب ترجیح می‌دهند، یادآور شد: شهدا با اراده‌ای که داشتند در مقابل تمام سختی‌های جنگ ایستادند و یک قدم هم عقب نشینی نکردند.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه دعاها و مناجات‌ها وسایل برقراری ارتباط با خداوند هستند، ابراز کرد: بسیاری از شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم شب‌های قبل عملیات می‌دانستند که به شهادت می‌رسند و همین موضوع نشان از برقراری ارتباط قوی با خداوند دارد.

وی با بیان اینکه شهدا برای تمام افراد جامعه انسانی الگو هستند، اضافه کرد: شهدا از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی دفاع می‌کنند و همین موضوع نیز موجب شده است تا خداوند از آن‌ها حمایت کند.

شیرازی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس همه دنیا مقابل ایران قرار گرفته بود، ادامه داد: صحنه‌هایی که امروز در دنیا رقم می‌خورد در مقابل جنایات دوران دفاع مقدس هیچ است؛ امروز بسیج جهانی اسلام مطابق فرمایش امام خمینی(ره) در تمام کشورهای اسلامی شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه امروزه جبهه مقاومت قدرتمند است و استکبارهای جهانی در مقابل آن‌ها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند، افزود: آمریکایی‌ها سقوط دمشق و بغداد را قطعی می‌دانستند ولی به برکت وجود بسیج جهانی اسلام نتوانستند موفقیتی را کسب کنند.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه بمباران دمشق نیز برای پوشاندن شکست‌های مفتضحانه در خاورمیانه است، اظهار کرد: آمریکایی‌ها، فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها بدانند این حرکتشان بدون پاسخ نخواهد ماند و شکستی بزرگتر از دیروز در انتظار آن‌ها است.

وی بیان کرد: مطابق آیات قرآن کریم کشورهای ظالم ازجمله آمریکا و اسرائیل به زودی سقوط خواهند کرد؛ امروز جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 30 سال قبل و جبهه مقاومت، جبهه مقاومت 10 سال قبل نیست که بتوان با تعدادی بمب آن‌ها را به عقب راند.

شیرازی با اشاره به اینکه امت اسلامی کاری خواهد کرد که آمریکایی‌ها، فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها به صورت رسمی و علنی ابراز پشیمانی کنند، خاطرنشان کرد: انتقام تک تک شهدای جبهه مقاومت توسط امت اسلامی از کشورهای ظالم غربی گرفته خواهد شد؛ امت اسلامی در مقابل تمام کشورهای جهان آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها را بازخواست می‌کنند.

وی با بیان اینکه شکست‌های اخیر آمریکا و اسرائیل از جمهوری اسلامی ایران در دنیا زبان‌زد شده است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرموده است که نسل آینده شاهد سقوط آمریکا است و ما نیز به این موضوع ایمان و اعتقاد داریم.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه امروز خداوند عنایت کرده است که امت اسلامی و جبهه مقاومت قدرتمند شود، یادآور شد: چندین بار گفته شده است که جمهوری اسلامی توانایی نابودی آمریکا و اسرائیل را دارد ولی هیچ زمانی آغاز کننده جنگ نیست.

وی با بیان اینکه ملت ایران یک ملت مقاوم است و هیچ ترسی ندارد، گفت: امروزه بسیاری از کشورهای اسلامی منطقه نیازی به کمک‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ندارند چراکه شیوه ساخت بسیاری از این تسلیحات را یاد گرفته‌اند.

گزارش تصویری/ اولین شب هجدهمین یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی

گزارش تصویری/ دومین شب هجدهمین یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی

  

بنر یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی – سال 1397
هجدهمین یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی

مطالب مرتبط
نوشتن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*