صفحه اصلی »
اخبار » اخبار دبیرخانه » سلسله مراسمات بزرگداشت شهدای مدافع حرم در ایام راهیان نور سال 94-95
منتشر شده در 09 اردیبهشت 1396
اندازه قلم

سلسله مراسمات بزرگداشت شهدای مدافع حرم در ایام راهیان نور سال 94-95

سلسله مراسمات بزرگداشت شهدای مدافع حرم در ایام راهیان نور سال  94-95 سلسله مراسمات بزرگداشت شهدای مدافع حرم در راهیان نور 94-95 به همت ستاد مردمی یادواره ها ومحافل شهدای کشور با همکاری و حمایت شبکه ملی وارثون و ستاد مردمی تکریم شهدای مدافع حرم برگزار گردید. این مراسمات با هدف تجلیل از جایگاه رفیع […]سلسله مراسمات بزرگداشت شهدای مدافع حرم در ایام راهیان نور سال  94-95

سلسله مراسمات بزرگداشت شهدای مدافع حرم در راهیان نور 94-95 به همت ستاد مردمی یادواره ها ومحافل شهدای کشور با همکاری و حمایت شبکه ملی وارثون و ستاد مردمی تکریم شهدای مدافع حرم برگزار گردید.

این مراسمات با هدف تجلیل از جایگاه رفیع شهدای مدافع حرم و خانواده هایشان در مناطق مختلف راهیان نور به انجام رسید.

سلسله مراسمات بزرگداشت شهدای مدافع حرم با هدف پیوست فرهنگی و امتداد راه شهدای دفاع مقدس توسط شهدای مدافع حرم در ایام نوروز درمناطق مختلف عملیاتی دفاع مقدس با همراهی مراکز و تشکلهای مردمی فعال در راهیان نور برگزار شد.

مجتبی امیری دبیرستاد مردمی یادواره ها و محافل شهدا با اذعان به اینکه این گونه مراسمات موجب تقویت فعالیت های مشترک بین موسسات و تشکلهای همسو بوده است چنین گفت : مراسمات شهدای مدافع حرم با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از شهدای مد افع حرم انجام شده که این امر مهم با همکاری برخی از موسسات و تشکلهای جهادی در ایام راهیان نور به ثمر رسیده و این فعالیت مشترک را مقتنم شمرده و  به عنوان یک رفتار خوب در تقویت جبهه مردمی انقلاب اسلامی ثبت خواهیم کرد و این رفتار نیکو ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است که در این محافل زائرن شهدا از سخنرانی حجج اسلام حاج محمد مهدی مانگاری ، حاج حسین جوشقانیان، حاج سید حسین آقامیری، سردار حاج خسرو عروج و مداحی برادران حاج سید رضا نریمانی ، حاج جواد احمدی و حاج ابوذر بیوکافی بهره برده اند.

مدیر مرکز فرهنگی مذهبی السابقون و دبیر ستاد مردمی یادواره ها و محافل شهدا برادر مجتبی امیری گفت :

در زمان برگزاری محافل شهدای مدافع حرم از خانواده های ایشان هم تجلیل شد که بدین شرح است:

محفل شهدای مدافع حرم در پادگان شهید باکری خرمشهر با دعوت از خانواده های شهدای مدافع حرم خرمشهر در این مراسم با شکوه از ایشان تکریم به عمل آمد.

در محفل شهدای مدافع حرم واقع در منطقه عملیاتی فکه از خانواده های شهدای مدافع حرم اهواز تجلیل به عمل آورده شد.

در مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم واقع در معراج الشهدای اهواز – پادگان شهید محمودوند – با حضور تنی چند از خانواده های شهدای مدافع حرم اصفهان از ایشان تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

مراسم شهدای مدافع حرم – پادگان دژ

     
     

 

مراسم شهدای مدافع حرم – منطقه عملیاتی کربلای چهار

     
     

 

مراسم شهدای مدافع حرم – منطقه عملیاتی فکه

     
     

 

مراسم شهدای مدافع حرم – اردوگاه شهید باکری خرمشهر

اختتامیه جشنواره سرزمین ره آورد نور

     
     
     

 

مراسم شهدای مدافع حرم – پادگاه قدس دزفول

     
     

 

مراسم شهدای مدافع حرم – معراج الشهدای اهواز

     
     
     

 

مطالب مرتبط
نوشتن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*