صفحه اصلی »
اخبار » اخبار محافل شهدا » رئیس بنیاد شهید تربت حیدریه: یادواره شهدای رمضان در ماه خدا برگزار می شود.
منتشر شده در 23 مه 2018
اندازه قلم

رئیس بنیاد شهید تربت حیدریه: یادواره شهدای رمضان در ماه خدا برگزار می شود.

 برگزاری یادواره شهدای رمضان و جلسات قرآن از مهم ترین برنامه های ماه مبارک رمضان است. تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷   به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمد حسینعلی زاده با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان  ویژه برنامه های ماه خدا را اعلام کرد و گفت:  کارمندان بنیاد شهید و امورایثارگران تربت حیدریه با تطهیر و […] برگزاری یادواره شهدای رمضان و جلسات قرآن از مهم ترین برنامه های ماه مبارک رمضان است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ 
 به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمد حسینعلی زاده با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان  ویژه برنامه های ماه خدا را اعلام کرد و گفت:  کارمندان بنیاد شهید و امورایثارگران تربت حیدریه با تطهیر و عطرافشانی نمازخانه این اداره به استقبال ماه مبارک رمضان رفتند.
وی تصریح کرد: اگر بخواهیم در یک جمله ماه رمضان را تعریف کنیم ماه فرصت‌ها و ماه مهمانی خداست و باید از این فرصت بوجود آمده نهایت بهره را برد.
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران تربت حیدریه ادامه داد: اگر از این فرصت بتوانیم درست استفاده کنیم یک ذخیره‌ی عظیم و بسیار ارزشمندی در اختیار ما خواهد بود و به فرموده رسول مکرم اسلام که فرمود: این ماهی است که شما در این ماه دعوت شده‌اید به میهمانی الهی.
محمد حسینعلی‌زاده در ادامه با اشاره به شهدایی که در ماه رمضان شهید شدند، اظهار داشت: شهادت مفهوم عجیب و مقوله‌ای عمیق است و شهادت یعنی یک معامله دوجانبه‌ی بی دغدغه‌ی با خدا متعال ‌و بر ما است که در ماه مبارک رمضان ماه خدا همه شهدا را یاد کنیم، چرا که شهدا با دهان روزه و با لب تشنه در مقابل کفر در هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند تا یک وجب از خاک میهن اسلامی به دست دشمن نیوفتد و امروزه صاحب اصلی این مرز و بوم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستند.
وی در پایان اعلام کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران با حضور مسئولین، برگزار جلسات قرآنی ویژه بانوان ایثارگر و یادواره شهدای رمضان در روستاها از دیگر برنامه های این ماه مبارک است.
 
مطالب مرتبط
نوشتن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*